A - GNOS
"Jediným skutečným bohatstvím člověka je jeho osobnost. Může mu být tím nejpodstatnějším zdrojem životního štěstí, je-li zdravá a harmonická " (Martin Luther King jr.)
   hlavní strana
   pro rodiče
   pro seniory
   pro ženy
   pro firmy
   pro mateřské školy
   pro základní školy
   pro střední školy
   cestovní agentura
   sport
    dokumenty k nahlédnutí
   termíny všech akcí
   dotazy a odpovědi
   prodej zboží
   fotogalerie
   učebna AGNOS
   kontakty
 
 
 40. Cvičení na židlích (+obsah)
  

Cvičební metoda určená skupinám i jednotlivcům. Patří mezi cvičení, která umožní cvičencům lepší kvalitu a tím efekt cvičení pro udržení dobré tělesné kondice, dobrého tělesného i funkčního zdraví. Cvičení na židlích patří ke cvičením, kde využíváme přirozených schopností člověka reagovat na nestabilní prostředí, pracujeme s tělem velmi šetrně, cíleně posilujeme oslabené partie a přetížené uvolňujeme s cílem dosáhnout maximální tělesné, funkční i duševní rovnováhy.

Toto cvičení je výsledkem mnohaletého cvičení a sledování vývoje člověka, jeho schopností adaptace na změny v prostředí civilizované společnosti fyzioterapeuty rehabilitace Zdravíčko v Krnově.

Převaha sedu v našem životě vyžaduje ne jen dodržování zásad správného sedu, ale navíc jeho kompenzaci. Kvalitní kompenzace vyžaduje znalosti funkční anatomie pohybového aparátu a činnosti vnitřních orgánů.

Ke zdravému životnímu stylu patří preventivní péče o zdraví a to zejména při činnostech, které na zdraví působí velmi negativně. Proto tímto cvičením chceme pomoci těm, kteří cítí potřebu efektivně zabránit důsledkům dlouhého sezení na zdraví .

Obsahem semináře je teorie i praktická cvičení na židlích:

  • sed a jeho působení na zdraví,
  • sed a jeho vliv na svaly a tělesnou kondici,
  • sed a jeho vliv na tělesné vodní hospodářství,
  • sed a jeho vliv na trávicí systém a kardiovaskulární systém,
  • sed a dýchání,
  • cvičení na židlích během sezení,
  • cvičení na židlích jako součást tělesných cvičení,
  • židle jako cvičební nářadí.

Možno dokoupit skripta a CD s videozáznamem cvičení. Na seminář potřebujete cvičební oblečení, zápisník.Termín, místo a cena přednášky budou určeny na základě vzájemné domluvy.
Kontaktujte nás.
Určeno: zaměstnancům státní správy, pracovních úřadů a dalším zájemcům
« zpět
Termín akce nebyl určen
přihlášení
uživatel:
heslo:
nová registrace
aktuální vzkazy
 Vážení klienti, v pondělí 10.5.2021 otevíráme opětovně naši provozovnu.
 POZOR ZMĚNA TERMÍNU!!! Vážení klienti vzhledem přetrvávající situaci a opatřením vlády jsme byli přinuceni změnit termín dvou jednodenních výletů a to Jarní Olomouc na pátek 18.6.2021 a Třebíč - na seznamu UNESCO na termín 5.6.2021. Děkujeme
 Vážení klienti, jsme přinuceni z důvodu nařízení vlády ČR přeložit pobyt v maďarských lázních Zalakaros na nový termín 27.-30.5.2021. Děkujeme za pochopení
 Vážení klienti, jednodenní zájezd do Vídně za poznáním míst, kde žila a působila Marie Terezie jsme přehodili na termín kdy už by mělo být příjemnější počasí a to na 22.5.2021
Návod
jak se přihlásit
na přednášku
   
A-GNOS ©2008